1-700-700-655 נסה עכשיו חינם

מחיר הנהלת חשבונות לחברה או פרילנסר

מאת רו"ח יורם שיפר שותף מערכת הנהלת חשבונות באינטרנט

שרות חדשני וייחודי של הנהלת חשבונות ניתן לעסקים באמצעות האינטרנט. הנהלת חשבונות דרך האינטרנט הינה שיטה אשר מקובלת במדינות שונות בעולם ומעתה – גם בישראל. כל בעל עסק- יכול לקבל שרותי הנהלת חשבונות באמצעות האתר – עוסק פטור, עוסק מורשה, שותפות, מלכ"ר, עמותה וחברה בע"מ.

 

מחיר הנהלת חשבונות לחברה, פרילנסר וכל סוגי העוסקים

 

מחיר הנהלת חשבונות לחברה במודל זה הינו נמוך במיוחד ושווה לכל נפש, יותר מתמיד כאשר המצב הכלכלי לא מאיר פנים – יכול כל בעל עסק לקבל שרותי הנהלת חשבונות באמצעות האתר ucan2 במחיר הנמוך בעשרות אחוזים מאלה הנהוגים בשוק.

עוסק מורשה: המחיר עבור הנהלת חשבונות לעוסק מורשה הינו 99 ₪ לחודש.

חברה:  הנהלת חשבונות תמורת מחיר שבין 199 ₪ ל 469 ₪ לחודש.

במחיר הנ"ל מקבלים הרבה יותר משרותי הנהלת חשבונות, המחיר כולל גם יעוץ מקצועי מאנשי מקצוע בכל שאלה ועניין בתחומי העסק, המיסוי וההתנהלות מול שלטונות המס – בטלפון, במייל, בצ'ט אונליין, בפורום או בפגישה אישית במשרדי החברה הנמצאים בפריסה ארצית – בתל אביב, חיפה או טבריה.

 

שיטת הנהלת חשבונות מאד פשוטה ולא נדרש כלל ידע מוקדם כי כל אחד יכול לאחר הדרכה קצרה מאד לבצע רישומי הנהלת חשבונות הואיל והמערכת מאד ידידותית ואינטואיטיבית. יותר מכך , כל הפעולות הנרשמות על ידי הלקוחות נבדקות על ידי מנהלי החשבונות של האתר וכל פעולה מאושרת – זאת ניתן לראות בממשק התוכנה בעמודת הסטאטוס של כל פעולה. הרבה שואלים – למה לי לשלם עבור השירות של הנהלת חשבונות תשלומים חודשיים בעוד שניתן לרכוש תוכנה להנהלת חשבונות בכמה מאות שקלים? – התשובה, כאשר רוכשים תוכנה להנהלת חשבונות – לא מקבלים כלום חוץ מהתוכנה, לא יעוץ, לא מענה לשאלות, לא ליווי ולא יעוץ מקצועי.

 

לקוחות הנהלת חשבונות באינטרנט מקבלים שרות של יעוץ מקצועי ליווי ויחס אישי לקוחות האתר מקבלים הרבה יותר משרותי הנהלת חשבונות – לקוחות האתר נמצאים בקדמת הטכנולוגיה והידע לו הם זקוקים, הם תמיד מעודכנים בכל החוקים והתקנות החלים עליהם ובכל חידוש בחוקים או בתקנות המס. יותר מכך, לא רק שרותי הנהלת חשבונות שוטפים. מעבר לשרותי הנהלת חשבונות, הלקוחות העצמאיים יכולים לקבל גם עריכת דוח שנתי למס הכנסה, וגם שרות לפתיחת התיקים ברשויות המס.

 

תעסוקה – להנהלת האתר דרושים אנשי הנהלת חשבונות לליווי מקצועי של לקוחות ולהקמת סדנאות הנחייה עבור הלקוחות – בכל רחבי הארץ. לקבלת פרטים ניתן לפנות אלינו במייל.

למידע מדויק יותר על מחיר הנהלת חשבונות לחברה או כל סוג עוסק אחר, בהתאמה להתנהלות העסק שלכם, ניתן ליצור קשר.

נכתב ע"י:

יורם שיפר –  רו"ח, מבעלי משרד רו"ח זיו, שיפר ושות',
יזם אינטרנט בלתי נלאה, מפתח המערכת UCAN2
ועוד כמה וכמה מערכות אחרות שנועדו לעזור לבעלי עסקים לעוף אל עבר הזריחה.
הוא גם מנגן על טובה, מופיע עם תזמורת כלי הנשיפה כלים שלובים
ובסך הכל ממש שמח בחלקו.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי