1-700-700-655 נסה עכשיו חינם

מה מייחד הנהלת חשבונות באינטרנט לעוסק מורשה?

כל עוסק מורשה חייב בהנהלת חשבונות על פי חוק. קיימות מספר אפשרויות לעשות זאת.

ניהול חשבונות עצמי

כל בעל עסק חייב בהנהלת חשבונות על פי חוק. תוכנה להנהלת חשבונות, כמוה ישנן רבות ומגוונות, ניתן לרכוש בסכומים פעוטים של כמה מאות שקלים. אם בעל העסק מעדיף לבצע ניהול חשבונות עצמי (בנושא זה ניתן לקרוא אודות עוסק פטור), עד מהרה הוא יגלה כי החיסרון בשיטה זו נעוץ בעובדה שאין לו עם מי להתייעץ ולקבל הכוונה נאותה.

דבר זה עלול להוביל לביצוע טעויות שיכולות להסב נזקים לא מעטים. כמו כן השיטה לא מתאימה לכאלה המעסיקים עובדים, וזאת בשל הצורך להכין משכורות – עובדה שדורשת מיומנות מיוחדת. היתרון העיקרי והבולט ביותר הטמון בניהול חשבונות עצמאי הוא שאין עלויות ניהול חשבונות שוטף.

הנהלת חשבונות אצל רואה חשבון או מנהל חשבונות או יועץ מס

לא נעמוד על ההבדלים בין בעלי המקצוע, אבל נציין שבשיטה זו מביא בעל העסק את כל המסמכים שנאספו על ידו במהלך החודש – חשבוניות בגין הוצאות וחשבוניות בגין ההכנסות. המייצג מנהל עבורו את החשבונות, כלומר רושם את כל ההוצאות וההכנסות בתוכנה שברשותו ומגיש עבורו את הדיווחים השוטפים לרשויות המס – מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

אם בעל העסק מעסיק עובדים, יכין המייצג את תלושי השכר ויגיש עבורו את הדיווחים בגינם. היתרון – יש עם מי להתייעץ וכל העבודה נעשית על ידי בעל מקצוע שאמור להיות מיומן ומהימן. עלות חודשית לשירות כזה נעה בין 350 ל- 600 שקלים לחודש, לא כולל דוח שנתי שעלותו נעה בין 1,000 ל-3,000 שקלים.

אולם, יש לציין שבעל המקצוע אינו נגיש בכל שעות היום; לא ניתן לשאול אותו שאלות ספונטניות הואיל ויש להתקשר ולברר אם הוא פנוי (מה שבדרך כלל אינו קורה), ולא אחת קורה שכדי לקבל תשובות יש לתאם פגישה מראש ולהגיע לפגישה על כל הכרוך בכך – נסיעות, חניה וכדומה.

הנהלת חשבונות בשיטת UCAN2

ניהול חשבונות בשיטת UCAN2 זו משלבת את כל היתרונות המצויים בשיטות השונות לרבות יתרון במחיר. מחד המחיר החודשי נמוך מאוד – 99 שקלים לחודש; ומאידך, ניתן לקבל ייעוץ, עזרה והכוונה בכל הנושאים הרלוונטיים בהן מתלבט כל בעל עסק במהלך חיי העסק. השירות של UCAN2 כולל מתן ייעוץ והכוונה על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים. כמו כן השירות כולל הכוונה החל מהיום הראשון, וניתן לקבלו בכל דרך – אם במייל או בפורום ואפילו בפגישה אישית באחד המשרדים בתל אביב, חיפה או טבריה.

השירות ניתן בכל התחומים הקשורים להתנהלות השוטפת מול שלטונות המס, כמו גם ביצוע תכנוני מס שוטפים במהלך השנה. ניתן להתייעץ, לשאול ולקבל תשובות כמעט בכל שעות היממה. השירות כולל עריכת תלושי שכר והכנת דוחות לרשויות והוא חוסך זמן והתרוצצויות. ניתן לדווח ולשלם לרשויות דרך האינטרנט, ורישום המסמכים בתוכנה קל, פשוט ומבטיח שליטה מלאה בעלויות וחיסכון בהוצאות.

השירות מתאים לכל בעל עסק – קטן, גדול, חדש או ותיק; עסק מהבית ללא מגבלה גיאוגרפית או אחרת

 

לתגובות לקוחות UCAN2 לחץ כאן

אלפי לקוחות אינם טועים

כדאי מאד לשמוע את הלקוחות המרוצים שלנו, עצמאים וחברות – שביעות רצון יוצאת דופן, בעלי עסקים מכל המינים, מכל הסוגים וממגוון עצום של גילאים – כן יש לנו לקוחות צעירים בשנות העשרים ולקוחות שמתקרבים לגיל 80….

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי