מה מייחד את הנהלת חשבונות באינטרנט?

כל בעל עסק חייב בהנהלת חשבונות על פי חוק . קיימות מספר אפשרויות לעשות זאת

מה מייחד את הנהלת חשבונות בשיטת UCAN2 באינטרנט

ניהול חשבונות עצמי

על ידי תוכנה להנהלת חשבונות כמוה ישנן רבות ומגוונות וניתן לרכוש אחת מהן בסכומים פעוטים של כמה מאות שקלים או לבצע כל בעל עסק חייב בהנהלת חשבונות על פי חוק, קיימות מספר אפשרויות לניהול חשבונות: ניהול חשבונות עצמי ה בנושא זה ניתן לראות בקישור עוסק פטור החיסרון בשיטה זו נעוץ בעובדה שאין לבעל העסק עם מי להתייעץ ולקבל הכוונה נאותה – דבר שיכול להוביל לביצוע טעויות שיכולות להסב נזקים לא מעטים, כמו כן השיטה לא מתאימה לכאלה המעסיקים עובדים בשל הצורך להכין משכורות – עובדה שדורשת מיומנות מיוחדת. היתרון – אין עלויות ניהול חשבונות שוטף.

 

הנהלת חשבונות אצל רואה חשבון או מנהל חשבונות או יועץ מס

לא אעמוד על ההבדלים בין בעלי המקצוע אבל אציין שבשיטה זו , מביא בעל העסק את כל המסמכים שנאספו על ידו במהלך החודש – חשבוניות בגין הוצאות וחשבוניות בגין ההכנסות , והמייצג מנהל עבורו את החשבונות , כלומר רושם את כל ההוצאות וההכנסות בתוכנה שברשותו ומגיש עבורו את הדיווחים השוטפים לרשויות המס- מע"מ מס הכנסה וביטוח לאומי. אם בעל העסק מעסיק עובדים , יכין המייצג את תלושי השכר ויגיש עבורו את הדיווחים בגינם. היתרון – יש עם מי להתייעץ וכל העבודה נעשית על ידי בעל מקצוע שאמור להיות מיומן ומהימן. עלות חודשית לשירות כזה נעה בין 350 ל 600 ₪ לחודש , לא כולל דוח שנתי שעלותו נעה בין 1,000 ל-3,000 ₪. אולם , יש לציין שבעל המקצוע אינו נגיש בכל שעות היום , לא ניתן לשאול אותו שאלות ספונטניות הואיל ויש להתקשר ולברר אם הוא פנוי (מה שבד"כ אינו קורה),ולא אחת קורה שכדי לקבל תשובות , יש לתאם פגישה מראש ולהגיע לפגישה על כל הכרוך בכך – נסיעות חנייה וכדומה.

 

הנהלת חשבונות בשיטת UCAN2

הנהלת חשבונות זו משלבת את כל היתרונות המצויים בשיטות השונות לרבות יתרון במחיר. מחד , המחיר החודשי הינו נמוך מאד – 99 שח לחודש ומאידך , ניתן לקבל יעוץ , עזרה והכוונה בכל הנושאים הרלוונטיים בהן מתלבט כל בעל עסק במהלך חיי העסק . השירות של UCAN2 כולל מתן יעוץ והכוונה על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים , השרות כולל הכוונה החל מהיום הראשון וניתן לקבל את השירות בכל דרך – אם במייל או בפורום ואפילו בפגישה אישית באחד המשרדים בת"א , חיפה או טבריה בכל התחומים של ההתנהלות השוטפת מול שלטונות המס, כמו גם ביצוע תכנוני מס שוטפים במהלך השנה. ניתן להתייעץ לשאול ולקבל תשובות כמעט בכל שעות היממה. השירות כולל עריכת תלושי שכר והכנת דוחות לרשויות. השרות חוסך זמן והתרוצצויות – ניתן לדווח ולשלם לרשויות דרך האינטרנט ורישום המסמכים בתוכנה קל , פשוט ומבטיח שליטה מלאה בעלויות וחסכון בהוצאות.

 

השירות מתאים לכל בעל עסק – קטן , גדול , חדש או ותיק , עסק מהבית ללא מגבלה גיאוגרפית או אחרת

 

לתגובות לקוחות UCAN2 – לחץ כאן

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי