1-700-700-655 חודש מתנה

תוכנת הנהלת חשבונות לעוסק פטור

מאת: יורם שיפר

החוק בישראל מחייב את בעלי העסקים להקפיד על הנהלת חשבונות תקינה ועל הדיווחים לרשויות המס. בעוד עוסק פטור יכול לבצע את הנהלת החשבונות בעצמו כדי לחסוך עלויות, עוסק מורשה וחברות בע"מ חייבים להיעזר במנהל חשבונות מוסמך. לכן, עצמאים המוגדרים כעוסק פטור שמנהלים את הנהלת החשבונות בעצמם וללא תוכנה מתקדמת חשופים לטעויות בדיווחים שעליהם לספק לרשויות המס, וגם ניהול העסק נפגע כיוון שאין להם עם מי להתייעץ.
באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט יכולים גם עוסקים פטורים לנהל את העסק בהתאם לדרישות החוק ועל פי תקנות המס, התוכנה קלה לתפעול וידידותית למשתמש, ואין צורך להעסיק כוח אדם מיומן לתפעול התוכנה ולהפקת מסמכים שונים כמו חשבוניות, קבלות ועוד.

 

תוכנת הנהלת חשבונות לעוסק פטור במחיר נמוך ואטרקטיבי

לאחר פתיחת עוסק פטור, יש להקפיד על ניהול העסק ועל הפקת קבלות לאחר קבלת התשלום מהלקוח. את העוסק הפטור אפשר לפתוח לבד במשרדי מע"מ ומס הכנסה, אין צורך בידע מקדים ואפשר לבצע את הפעולה לבד וללא כל עלות, במקום לשלם לרואה חשבון או לעורך דין. יחד עם זאת, כאשר העצמאי, שבחר לפתוח עסק כעוסק פטור בגלל הכנסות נמוכות המגיעות עד לתקרה שנקבעה על ידי רשויות מס, נדרש לדווח בסוף השנה, בדרך כלל הוא יפנה לרואה חשבון כדי להכין דוח שנתי מסודר ולדווח באופן מקוון למס הכנסה.
מאחר ורוב העוסקים הפטורים משתדלים לחסוך בהוצאות התפעול השוטפות של העסק כדי להשאיר יותר רווח, רבים מבעלי העסקים הקטנים מנהלים את הנהלת החשבונות של העסק לבד וללא עזרה של מנהלי חשבונות מוסמכים. בשיטה זו הם חוסכים הרבה כסף, אך הם לא זוכים לייעוץ מקצועי לכן יכולות הניהול שלהם מוגבלות. לכן, כדאי לדעת כי ניתן לרכוש מנוי חודשי בתעריף מוזל של כמה עשרות שקלים לחודש לתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט.

תוכנת הנהלת חשבונות לעוסק פטור קלה לשימוש, ניתן לקבל ייעוץ ועזרה ממוקד התמיכה הזמין רוב שעות היום, והתוכנה מאפשרת לבעל העסק לשלוט בהוצאות ובהכנסות, להקפיד על ניהול יעיל וחוקי של העסק, ליהנות מכלי ניהול מתקדמים המסייעים לעצמאי לנהל את העסק שלו נכון ובצורה יעילה יותר ועוד.

 

שליטה על העסק ושיפור ברווחיות

באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט בעל העסק זוכה לכלים חשובים המאפשרים לו לנהל את העסק באופן מתקדם ויעיל, לשפר את רווחיות העסק ובעיקר לשלוט בו ולהיות עם האצבע על הדופק בכל רגע נתון. חשוב לזכור כי מדי שנה נפתחים בישראל עשרות אלפי עסקים קטנים, אך מרביתם נסגרים אחרי תקופה קצרה, בעיקר בגלל חוסר ניסיון בניהול עסקים. עצמאי שרוצה להגדיל את רווחיות העסק ולזכות בכלים המאפשרים לו שליטה מלאה במצב העסק, ובעיקר במצב ההכנסות, חייב להיעזר בכלים מקצועיים כמו תוכנה להנהלת חשבונות מחברה המספקת שירותים נלווים מעבר לתוכנה המתקדמת באינטרנט, כמו ייעוץ פיננסי, תיאום מס, רישום נכון של הוצאות לצורך קיזוז מע"מ, מילוי דוחות לרשויות המס וכדומה.

 

נכתב ע"י:

יורם שיפר –  רו"ח, מבעלי משרד רו"ח זיו, שיפר ושות',
יזם אינטרנט בלתי נלאה, מפתח המערכת UCAN2
ועוד כמה וכמה מערכות אחרות שנועדו לעזור לבעלי עסקים לעוף אל עבר הזריחה.
הוא גם מנגן על טובה, מופיע עם תזמורת כלי הנשיפה כלים שלובים
ובסך הכל ממש שמח בחלקו.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי