1-700-700-655 חודש מתנה

תודה על פנייתך

אנו מודים לך על התעניינותך בשירות ucan2 שהינו ייחודי בישראל.

הצוות שלנו ייצור עימך קשר טלפוני תוך 24 שעות על מנת למסור את כל הפרטים ולענות על כל השאלות שיש לך אלינו.
במקביל, נשלח אליך כמה מיילים עם פרטים נוספים וכדאי לך לקרוא את כולם כי יש בהם ערך רב עבורך - נא לוודא שהם מגיעים אליך ולא לתיבת הספאם.


בנוסף, כמתעניין בשירות שלנו אנחנו מציעים וממליצים לך לרכוש כבר עתה את הקורס והספר של רו"ח יורם שיפר שהינם רבי מכר - המבצע תקף עבורך כמתעניין לזמן קצר - כדאי לנצל אותו כבר עתה!
להלן הפרטים המלאים...

קורס הווידאו של רו"ח יורם שיפר-31 סרטונים + עשרות טיפים הספר של רו"ח יורם שיפר עכשיו בהנחה במבצע משולב

מבצע משולב - הקורס והספר
במחיר מיוחד ללקוחות UCAN2

מחיר רגיל של החבילה 2,086 ש"ח לפני מע"מ כולל משלוח הספר בדואר.

יש לנו מבצע מיוחד בשבילך - רכוש את הקורס והספר ב 2,086 ש"ח - קבל מינוי לשנה בחינם בשווי 1,200 ש"ח (למימוש הזכאות נא לפנות אלינו עם חשבונית הרכישה).

וגם בונוס נוסף - 4 חודשי חינם במערכת החשבוניות invoice4u במסלול 100 מסמכים לחודש בשווי 108 ש"ח מתנה!
וכך יצא מחיר החבילה רק 778 ש"ח !!! - כדאי לרכוש את הספר והקורס מייד!

לחץ לרכישה

בקורס "להיות עצמאי ולהרוויח" תקבלו טיפים והמון כלים פרקטיים שאם תקפידו ליישם לפחות אחד מהם, תוכלו לחתוך בתשלומי מס הכנסה מיותרים ולחסוך עד עשרות אלפי שקלים בשנה.
לכל שיעור מצורפים טיפים ומספיק ליישם טיפ אחד כדי להצדיק את הרכישה - מנסיוננו , תפיקו רווח של עשרות מונים על מחיר הרכישה.
הקשיבו לסרטון המבוא לקורס...

יורם יקר, אני כבר במחצית הקורס המצוין שלך וחייבת לשתף אותך שכבר הצלחתי לחסוך כסף בעזרת מה שלמדתי עד כה. כעת גם הסתבר לי שייתכן שמגיע לי החזר מס עבור ילד בחינוך המיוחד. אני עצמאית שנים ולא ידעתי (למרות שהרו"ח שלי יודעת על בני). לקורס שלך הגעתי אחרי שנקנסתי בעשרות אלפי שקלים על טעות של רואת החשבון שלי והבנתי שאני חייבת להבין לעומק ולא להשאיר את הגורל של העסק שלי והמשפחה שלי בידיים של רואה חשבון. ההבנה והאחריות הזו הופכת אותי למנהלת טובה יותר של עצמי ושל העסק. התחלתי להתנסות במערכת של ucan2 שפיתחת ואני רוצה שתדע שהעשייה שלך משמעותית מאד בעיקר בימים אלו עבור עצמאים כמוני שנמצאים בעין הסערה. תודה מעומק הלב...
עידית ב. (זוהי עדות אמיתית מלקוחה שפרטיה אצלנו).

והנה הספר שהפך לרב מכר...

 • המדריך לעסק המתחיל.
 • טיפים חשובים לכל עסק.
 • יש לך עסק אבל לא ידעת.
 • כתוב בשפה פשוטה, קלילה וקולחת.
 • עכשיו במבצע!
 • ספר חובה לכל עסק.

ספר מיוחד ללקוחות מיוחדים בהנחה מיוחדת

אין עוד ספר כזה בישראל. ספר הכתוב בשפה קלילה, מחוייכת, ברורה וקולחת (בניגוד ל"שפת הסתרים" של תקנות המס שרק רואי חשבון מבינים). ספר המלמד אותך בפשטות את כללי ה"עשה" ו"אל תעשה", את החובות שלך כעצמאי לשם ניהול עסק באופן תקין כמו גם את הזכויות שלך לשם חיסכון כספי משמעותי.

רכישת הספר תעניק לך עוד יתרונות רבים:

 • שקט נפשי וראש שקט מדאגות - כשברור לך בדיוק מה עליך לעשות וכיצד מבצעים את הנהלת החשבונות על פי הנחיות ותקנות רשויות המס אין לך שום סיבה לחשש או דאגה.
 • רווח כספי משמעותי - עד היום שילמת מיסים ככל הנראה הרבה מעל המגיע, רק בגלל שלא ידעת מהן הזכויות שלך. מדהים כמה כסף אפשר לחסוך רק בגלל ידיעת הזכויות או המנעות מטעויות.
 • מבחר טיפים מעשיים - הספר מכיל קשת רחבה של טיפים ואינפורמציה עניינית ומעשית שלא ניתן לקבל משום רואה חשבון. כן כל אותן עצות טובות, והכוונות שיפשטו ויקלו עליך את ניהול העסק.
 • איך עושים את הדברים נכון - הספר ילמד אותך איך פותחים עסק עצמאי בצורה נכונה ולא פחות חשוב, איך סוגרים עסק עצמאי בצורה חלקה ומהירה ובלי "הפתעות".
 • הזדמנות בלתי חוזרת - בעצם שתי הזדמנויות: ראשונה, אין עוד ספר כזה וגם לא ניתן להשיג אותו בשום מקום אחר. והשנייה - המחיר, כלומר ההנחה הכספית המשמעותית שניתנת אך ורק ללקוחות UCAN2.

האחראיות הכפולה,
החזר כספי מלא והספר נשאר אצלכם אם תחליטו לבטל את הרכישה תוך 14 יום - ללא שאלות!!!

לחץ לרכישה