1-700-700-655 חודש מתנה

פתרונות לניהול תקציב העסק

מאת: יורם שיפר

ארגונים רבים במשק הישראלי זקוקים לפתרונות מתקדמים לניהול תקציב העסק ולמערכות פיננסיות מתקדמות לצורך ביצוע פרויקטים מורכבים. בתי עסק וארגונים במגזרים השונים בתעשייה ובמסחר סובלים כיום ממצוקת אשראי קשה בגלל הבנקים ומבנה המערכות הפיננסיות הקיימות, לכן כדאי לדעת כי יש פתרונות מתקדמים ואיכותיים בתחומי הכספים, ה-IT, הסייבר ואבטחת המידע, ניהול סיכונים וניהול פרויקטים גדולים ומורכבים.

 

מערכות מידע ופיננסים בהתאמה למאפייני ולצורכי הארגון

עסקים קטנים סובלים קשות ממצוקת האשראי בארץ, לכן המדינה החליטה להקים קרנות מימון בערבות המדינה. בנוסף, עסקים קטנים ובינוניים יכולים להתייעל פיננסית ולרשותם יש מגוון פתרונות מתקדמים וחדשניים לניהול התקציב ותזרים המזומנים, כמו כן כיום אפשר לעבור להנהלת חשבונות באינטרנט, במיקור חוץ, וכך חוסכים בעלויות כוח אדם ובמשאבים, וזוכים לשירות מקצועי ולפתרון מתקדם ואיכותי יותר.

כמו כן, יש פתרונות ומוצרים מתקדמים במערכי החשבות והחשבונאות, מערכות מידע מתקדמות ועתירות טכנולוגיה, מערכות פיננסיות מתקדמות (ERP), מערכות לתכנון תקציב, מערכות ותוכנות לניהול ביצועים עסקיים (EPM) ועוד. את הפתרונות מתאימים למאפייני העסק ולצרכיו הייחודיים, לאחר אבחון מעמיק והבנת צרכי העסק, תוך הכרות מעמיקה עם הפתרונות הקיימים ויצירת שותפות אסטרטגית עם החברות המציעות את הפתרונות המתקדמים השונים.

 

מערכות בינה עסקית ומידע ניהול ופיננסי מתקדם

מערכות EPM לניהול ביצועים עסקיים מותאמות לצורכי העסק, אלו מערכות מתקדמות ועתירות טכנולוגיה המבוססות לרוב על בינה עסקית (BI) וכלים מתחום ה-EPM למידע ניהולי מתקדם. באמצעות מערכת EPM המשולבת בפתרונות מתחום הבינה העסקית, הארגון זוכה ליתרונות מול המתחרים, למיתוג של עסק חדשני הניצב בחזית הטכנולוגיה וליתרונות נוספים.

מערכת בינה עסקית המשולבת במערכת מידע עדכנית לניהול פיננסי מתקדם מספקת פתרון מקצועי מקיף לניהול פיננסי תקין ויעיל של הארגון או העסק. המערכת מתממשקת למערכות ניהול ומידע קיימות בבית העסק, והכלים המתקדמים משלימים את המערכות הקיימות ומציעים כלי ניהול לשיפור הביצועים העסקיים, לגידול במכירות וברווחיות ולייעול תהליכי העבודה.

אגב, ארגונים גדולים זקוקים כיום לפתרונות המתאימים לרגולציות ולרפורמות החדשות של האיחוד האירופי. החדשנות הטכנולוגית ורגולציות חדשות מאפשרות לגופי הפינטק לפתח ולהציע טכנולוגיות ומערכות פיננסיות מתקדמות איכותיות יותר. כמו כן, באירופה ניתן לראות כיצד המודל המהפכני של בנקאות פתוחה מוביל לשינויים במערכות הבנקאות והפיננסים, ובתחילת שנת 2018 האיחוד האירופי אימץ תקן רגולטורי המכונה 2PSD המחייב את כל הגופים הפיננסיים לחלוק ולשתף את המידע שברשותם על הלקוחות הקיימים עם שאר הגופים הפיננסים, וגם בנק ישראל החליט ליישר קו עם הרגולציה החדשה.

מודל הבנקאות הפתוחה עומד לשנות את עולם הבנקאות כפי שאנו מכירים, זהו יתרון חשוב לבתי עסק ולארגונים במשק הישראלי, בעיקר בגלל השקיפות הרבה והאפשרות לשתף נתונים אודות הלקוח העסקי עם כל הגופים הפיננסיי.,וכך התחרות על הלקוחות גוברת והעסקים זוכים לפתרונות איכותיים יותר.

לסיכום, יש פתרונות מתקדמים לניהול תקציב העסק הכוללים כלים עתירי טכנולוגיות המסייעים לארגון לחסוך עלויות מימון, לשפר ביצועים, להתייעל, להשתפר ולקבל החלטות על בסיס נתונים עדכניים בזמן אמת. פתרונות לניהול תקציב בעסק באינטרנט חשבים למומלצים ולמתקדמים, יש מגוון פתרונות ייעודיים לעסקים בכל גודל ובכל תחום עיסוק.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי