1-700-700-655 חודש מתנה

חשבונאות דיגיטלית

מה זה בדיוק חשבונאות דיגיטלית? מדוע עסקים רבים עוברים לשירות חשבונאות בדיגיטל? מהם היתרונות של החשבונאות הדיגיטלית ולמי זה מתאים? הכנו עבורכם מדריך בנושא.

מאת: יורם שיפר

רשת האינטרנט מתפתחת במהירות ומביאה לשינויים רבים ומשמעותיים בחיינו. האינטרנט המהיר מאפשר לנו לבצע פעולות רבות ומגוונות כמו חיפוש מידע על מותגים ומוצרים, קניות באתרי מכירות שונים, צפייה בסרטים וסדרות, רכישת טיסות וחופשות, ביצוע פעולות שונות בחשבון הבנק ועוד. לאחר שהמחוקק הישראלי אישר את חוק החתימה האלקטרונית החלו חברות בישראל לפתח מערכת מקוונת להפקת חשבוניות וקבלות באינטרנט, וכיום יש גם אפשרות לבצע חשבונאות דיגיטלית מלאה ומקיפה, השירות מתאים לכל העסקים ומבטיח יתרונות רבים.

 

מה זה חשבונאות דיגיטלית?

כל עסק מעוניין להצליח ולהתייעל, וכדי לשרוד בזירה הדיגיטלית ובשוק התחרותי יש ליישם ולהטמיע בחברה מערכות טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך. עסקים רבים רגילים לקבל את שירותי החשבונאות שלהם במיקור חוץ, יש להם משרד רואה חשבון המלווה אותם, והם מפיקים חשבוניות, קבלות ומסמכים חשבונאיים אחרים בצורה ידנית (פנקסים) או באמצעות תוכנה המותקנת בבית העסק.

כיום, ניתן לקבל שירות מקיף, מהיר, איכותי וזול יותר באמצעות מערכת מקוונת להנהלת חשבונות ולראיית חשבון מרחוק. למעשה, החשבונאות הדיגיטלית מהווה את הדור הבא של שירותי ראיית חשבון והנהלת חשבונות לעסקים, והמערכת החדשנית מציעה כלים רבים, כולל כלים מתקדמים לניהול יעיל של העסק.

באמצעות מערכת להפקת מסמכים חשבונאיים שונים ברשת האינטרנט, כל עסק יכול לבצע הנהלת חשבונות בעצמו ולחסוך עלויות והוצאות. כמו כן, המערכת לחשבונאות דיגיטלית מאפשר לכם לבצע רישום מהיר ומדויק של כל ההכנסות וההוצאות בעסק, להפיק חשבונית מס וקבלות בקליק מהיר, להפיק דוחות ייעודיים, לעקוב אחר תזרים המזומנים וגבייה מלקוחות ועוד.

 

מהם היתרונות של שירות חשבונאות בדיגיטל?

המערכת המתקדמת לחשבונאות דיגיטלית נוחה וידידותית למשתמש, אין צורך בידע מוקדם ביישומי מחשב או בהנהלת חשבונות, ויש ליווי צמוד ומלא של צוות הכולל מנהלי חשבונות מוסמכים ורואי חשבון מעולים ובעלי ניסיון עשיר.

היתרונות העיקריים של שירות חשבונאות דיגיטלית הם:

 • ראש שקט מדאגות והתנהלות נכונה ומקצועית מול רשויות המס.
 • עלות חודשית זולה המבטיחה חיסכון משמעותי בהוצאות העסק.
 • המערכת זמינה 24/7.
 • אפשר להתחבר למערכת המקוונת ממגוון רחב של מכשירים ומכל מקום.
 • התוכנה המקוונת מאושרת על ידי רשות המסים בישראל.
 • ליווי צמוד של מנהל חשבונות ורואה חשבון.
 • החתימה על חשבוניות ומסמכים חשבונאיים אחרים כוללת חתימה דיגיטלית מאושרת.
 • שליחת חשבוניות וקבלות ישירות לדואר האלקטרוני של הלקוח.
 • אין צורך להדפיס את המסמכים.
 • גישה חופשית עבור רואה החשבון שלכם למערכת ולנתונים.
 • פתרון נוח ומהיר להעלאת חשבוניות לצורך חישוב הוצאות העסק, חישוב מע"מ וכו'.
 • חיסכון ניכר בזמן העבודה.

כדאי לדעת כי המעבר להנהלת חשבונות ולראיית חשבון באינטרנט חוסך עלויות רבות לעסק, מבטיח שמירה על סדר וארגון, לרבות התנהלות נכונה ותקינה מול רשויות המס, ועובדי העסק יכולים להתמקד בנושאי הליבה. מומלץ לכל העסקים, כולל עסקים קטנים ובינוניים, להתנסות במערכת החדשנית כדי להבין את יתרונותיה.

 

שירות חשבונאות דיגיטלית באמצעות 2UCAN

Ucan2 היא התוכנה הראשונה בישראל לניהול חשבונות באינטרנט, המותג פועל בהצלחה כבירה החל משנת 2005. המערכת תוכננה ופתוחה על ידי הצוות המקצועי והמסור של משרד רואי חשבון זיו, שיפר ושות', כל המשתמשים בתוכנה המקוונת זוכים לליווי צמוד ולבקרה על ידי רואי חשבון מנוסים. המערכת החדשנית והמתקדמת טכנולוגית של 2UCAN נוחה לשימוש, חוסכת עלויות רבות, משפרת ביצועים ותורמת להצלחת העסק.

הנכם מוזמנים להתנסות במערכת ולהיווכח כיצד היא יכולה לסייע לעסק שלכם!

נכתב ע"י:

יורם שיפר –  רו"ח, מבעלי משרד רו"ח זיו, שיפר ושות',
יזם אינטרנט בלתי נלאה, מפתח המערכת UCAN2
ועוד כמה וכמה מערכות אחרות שנועדו לעזור לבעלי עסקים לעוף אל עבר הזריחה.
הוא גם מנגן על חצוצרה, מופיע עם תזמורת כלי הנשיפה כלים שלובים ובסך הכל ממש שמח בחלקו.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי