1-700-700-655 חודש מתנה

הנהלת חשבונות ללא נייר

 

כל העצמאים ובעלי העסקים בישראל חייבים לנהל את העסק שלהם על פי ההוראות ותקנות המס. יש להקפיד על ניהול ספרים כנדרש בחוק, להפיק חשבוניות מס ו/או קבלות בגין כל עסקה ובהתאם לצורת ההתאגדות העסקית (עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ), להגיש דיווחים בזמן לרשויות המס ועוד. 

בעקבות המעבר לדיגיטל ולאחר אישור חוק חתימה אלקטרונית על ידי המחוקק הישראלי, החלו משרדים מובילים של רואי חשבון להציע אפליקציות ותוכנות מקוונות להנהלת חשבונות באינטרנט, כך בעלי העסקים חוסכים זמן ועלויות, הם אינם צריכים להגיע למנהל החשבונות אחת לחודש או חודשיים כדי להגיש לו מסמכים כמו חשבוניות, הוצאות וכו', ולמעשה המעבר לתוכנת הנהלת חשבונות ללא נייר מייעל את העבודה, מאפשר ניהול תקין ויעיל של העסק, חוסך הוצאות ומעניק יתרונות חשובים נוספים.

 

איך תוכנה להנהלת חשבונות חוסכת זמן עבודה?

תוכנת הנהלת חשבונות ללא נייר כוללת פיצ'רים מתקדמים טכנולוגית וכלי ניהול חשובים וידידותיים למשתמש. ראוי לציין כי השימוש בתוכנה המקוונת להנהלת חשבונות אינו מחייב ידע בחשבונאות, המערכת תוכננה עבור עצמאים ללא ידע פיננסי וחשבונאי, היא כוללת ממשקים נוחים וידידותיים וכוללת כלי אוטומציה החוסכים זמן עבודה והוצאות. 

המעבר לתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מייעל את העבודה בעסק, אין צורך להעסיק מנהלת חשבונות בחברה או לשלם לשירות הנהלת חשבונות במיקור חוץ, וניתן לפקח על הנעשה בעסק בכל רגע נתון כדי לקבל החלטות עסקיות ופיננסיות שקולות ומבוססות על נתוני אמת.

 

למי מתאימה תוכנה להנהלת חשבונות במקום רואה חשבון?

תוכנת הנהלת חשבונות ללא נייר מיועדת לפרילנסרים, לבעלי מקצועות חופשיים ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים, יש תוכנות ייעודיות המתאימות גם לחברות בע"מ עם אפשרות להנהלת חשבונות חד או דו צדדית. התוכנה באינטרנט מייתרת את הצורך ברואה חשבון צמוד וניתן לחסוך לא מעט כסף, יחד עם זאת כל עסק וכל עצמאי זקוק גם לשירותי ראיית חשבון לצורך הגשת דיווחים לרשויות המס ולקבלת ייעוץ בנושאים חשבונאיים, עסקיים ופיננסיים.

 

איך המעבר לתוכנה המקוונת חוסך כסף?

המעבר לתוכנה המקוונת להנהלת חשבונות חוסך לא מעט כסף מאחר ואין צורך לשלם לשירות הנהלת חשבונות במיקור חוץ או להעסיק בחברה מנהל/ת חשבונות. בנוסף, תוכנת הנהלת חשבונות ללא נייר מאפשרת לשלוח מסמכים חשבונאיים ולהפיק חשבוניות מס, קבלות, חשבוניות עסקה ומסמכים נוספים ללא הדפסה וללא שימוש בנייר. את החשבוניות והמסמכים הדיגיטליים ניתן לשלוח בקליק מהיר ישירות לדואר האלקטרוני של הלקוח או לנמען אחר, יש אפשרות לשלוח את המסכים גם בווטסאפ, ואין צורך להדפיס ולהשתמש בנייר, לרכוש מעטפות ובולים, לבזבז זמן רב בתור בסניף הדואר ועוד.

 

איך המעבר לתוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט חוסך נייר ושומר על הסביבה?

כאמור, המעבר לתוכנת הנהלת חשבנות באינטרנט מאפשר לבעלי העסקים ולפרילנסרים להפיק חשבוניות וקבלות בקלות וללא צורך להדפיס על נייר. המעבר לתוכנה האינטרנטית מעניק תדמית של עסק ירוק השומר על הסביבה, זהו יתרון משמעותי כיום בתחרות העסקית מאחר ולקוחות רבים מעדיפים לרכוש מוצרים ושירותים מעסקים ירוקים.

במקום להדפיס עשרות, מאות או אלפי מסמכים בחודש, מפיקים מסמכים דיגיטליים, שולחים את המסמכים במייל, ולמעשה דואגים לסביבה ומפחיתים משמעותית את השימוש בנייר.

 

מה עוד אפשר לשנות בעסק כדי להימנע משימוש בנייר?

עסקים רבים מודעים לחשיבות התדמית הירוקה בקרב הלקוחות ועצמאים רבים הם בעלי מודעות גבוהה לחשיבות השמירה על הסביבה. לכן, יש כלים נוספים שכדאי להטמיע בעסק על מנת למזער את השימוש בנייר, לדוגמה שליחת מסמכים לחתימה מרחוק באמצעות מערכת חתימה ירוקה, מעבר לחשבונית דיגיטלית, תוכנות ייעודיות וירוקות לניהול העסק ללא צורך בהדפסות ועוד.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי