1-700-700-655 חודש מתנה

לקוחות אומרים עלינו

כל מה שהלקוחות שלנו אומרים עלינו לאחר התנסות של לפחות שנה איתנו, נמצא כאן כולל סרטונים בתחתית הדף. רוצים גם להיות מרוצים כמוהם?

"כלקוח המשתמש במערכת למעלה משנה, ברצוני להביע את שביעות רצוני ממערכת הנהלתהחשבונות. מערכת הנהלת החשבונות UCAN2 חוסכת לי הוצאות מיותרות, מייעלת את עבודתי השוטפת וכן מאפשרת לי מעקב תמידי זמין ופשוט אחר ההוצאות והכנסות של המשרד. כאן המקום לציין לשבח את היחס והתמיכה שקיבלת מרואה החשבון יורם שיפר – אדםמשכמו ומעלה"

קרט ושות' – עורכי דין גירושין ודיני משפחה
077-4150027
www.karat-law.com

יצחק קרט
עורך דין גירושין ודיני משפחה מומחה נכסי קריירה

שלום יורם!
רוצה לאחל לכם שנה טובה, הייתי שמח לפרסם את המכתב באתרכם.
להל"נ המכתב:
טוב, לאחר שנתיים שאני מנוי בUCAN2, הגיע הזמן לכתוב תודה.
אני הנדסאי מחשבים, משלים את התואר בימים אלו לניהול ומדעי המחשב באו"פ, בודק נגישות לאתרי אינטרנט לעיוורים ובקרוב גם ינהל אתר אינטרנט משלי יחד עם חבר טוב.
אני בחור עיוור נכה וכבד שמיעה, בשנת 2016 החלטתי שהכיוון שלי הוא להיות עצמאי, מי שמכיר את הדברים מקרוב, יודע שההתעסקות עם מס הכנסה, ביטוח לאומי, רואה חשבון ועוד לא פשוטה אם לא בוחרים במשרד טוב.
לשמחתי בחיפושים באינטרנט הגעתי ל-UCAN2, מההתחלה, קיבלתי מענה מהיר בדוא"ל על כל שאלה ואפילו הכי ברורה שיש וכמובן שהחלטתי לנסות ופתחתי את התיקים ברשויות בעזרתם של הצוות הנאמן של UCAN2
בהתחלה היו לא מעט קשיים, מה לעשות, איך לעשות נכון את הדברים, אך לא היססתי וכל שאלה שאלתי את צוות UCAN2 וקיבלתי תשובה חד משמעית איך לעשות נכון את הדברים.
אני לא רוצה להזכיר שמות, כי כל אחד ואחת מאנשי צוות UCAN2 עושים הכל כדי לתת שירות מהיר ויעיל ולא פחות חשוב, עושים את זה מכל הלב.
בנוסף, השנה הצטרפתי גם להפקת חשבוניות דרך invoice4u, גם כאן אני מקבל שירות מהיר ויעל בצ'אט, ודוא"ל והכי חשוב עבורי, יש חיבור אוטומטי למערכת UCAN2 שחיבור זה חוסך זמן יקר.
רוצה לאחל לכם שנה טובה, שנה של בריאות, שגשוג והצלחה בכל.
תודה על כל מה שאתם עושים למען הלקוחות שלכם ובפרט למעני.
חג שמח ושנה טובה!
בהערכה,
שרון פדידה
fadidash@gmail.com
054-4427775

שרון פדידה
"אחד בשביל כולם"

מורן שלום, כידוע לך, לאחר מס' שנים שהעסקתי עובדים, אינני מעסיק לאחרונה. רציתי להודות לך על שירות מעולה. תמיד קיבלתי כל מה שאני צריך במהירות ובזמן. את אחת הסיבות העיקריות שאני ממש מרוצה מזה שעברתי ל- UCAN2. אני אשמח אם תעבירי את המייל לבוסים שלך, כי ממש מגיע לך כל הפירגון.

סיני אשרי
"דוסטי" גן ילדים

יורם שלום רק לפני חודשיים הצטרפתי אליכם. מאוד מרוצה מהטיפול והייעוץ שלכם. זו הדרך שחיפשתי, לשלוט על ההוצאות וההכנסות בעצמי, עם ייעוץ מסיבי שלכם, במידת הצורך.
בברכה,
6305101- 050

שאולי קציר
שירותי ספורט

לפני כשנה וחצי פתחתי עסק. התמורה שאני מקבל ממשרדכם והשירות שניתן על ידכם, היא הרבה מעבר להשקעה הזעומה שלי. תשובות מיידיות וסובלנות ראויה לשבח של כל עובדי המשרד, ביניהם: רוית ויוליה, ענת, מורן, יורם ומנהלי החשבונות.
תודה וישר כח!
050-8957361

אריק ישעיה
שירותי תכנון יצור

יורם הי,
ראוי ל ציין כי היחס, השרות ותוכנת הנהלת חשבונות משרתים אותנו נאמנה. כמו כן ברצוני לציין כי מנה"ח מאירה תמיד זמינה ועוזרת בכל אשר פנינו. כמו כן מורן אשר מטפלת בשכר. יישר כח. אנו מבחינתנו מרוצים וממליצים לחברים.
054-3255251

ברקוביץ אודליה
רהיטי השרון בע"מ

שרות מעולה, אני מאוד מרוצה, חייבת לתת ציון לשבח ליוליה גרצנשטיין המדהימה!
היא נתנה לי תמיד מענה לכל מה ששאלתי והייתי צריכה, עזרה לי בכל שלב גם כשהיא
לא הייתה אמורה לטפל בי היא תמיד נתנה מענה! ממש כיף לעבוד עם אנשים כמוה!
www.topeiracapoeira.area.co.il

גליה קליין
לימודי קפוארה

הסיבה העיקרית בגללה בחרתי את תוכנת הנהלת חשבונות של ucan2 היא כסף. בדקתי, חקרתי ומצאתי שאני מקבל כלי מעולה לניהול חשבונות בשיטה הכפולה שאין דומה לו, בחצי העלות לעומת שירותיו של מנהל חשבונות. תמיכה אני מקבל סביב השעון, התוכנה נוחה, פשוטה, וידידותית. אני משקיע בה אולי 3 שעות בחודש (הנהלת החשבונות שאני זקוק לה היא בהיקף קטן יחסית). יצא לי לעבוד מול מערכות אחרות – זו הטובה שבהן.

אדר רובין
ייעוץ בתחום המחשוב ושירותי CRM

לפני שנה הצטרפתי לשירותי ucan2 לחברות ואני חייב לציין כי תוכנת ניהול חשבונות פשוטה, ידידותית וקלה כמו זו לא פגשתי. לפני כן נעזרתי בשירותי מנהל חשבונות ובמעבר לתוכנה של ucan2 אני חוסך כ-40% מהוצאות הנה"ח. אבל מעבר לכסף אני חייב לציין את התמיכה המצויינת, הנאמנה, המבינה, הזמינה.... כל אלה הם דברים שקשה למדוד בכסף אבל שווים הרבה.

יובל גני
אדריכל

ארבע שנים חלפו מאז התחברתי לראשונה אל תוכנת הנהלת חשבונות בשיטה הכפולה. ראשית, קיבלתי לידיים שליטה מוחלטת על העסק שלי. אפשר לומר שבגדול חסכתי כ-1000 ₪ בכל חודש ובחשבון פשוט קרוב ל-50,000 ₪. ומה אני משקיע? שעתיים - שלוש בשבוע, גג ובשעות שנוחות לי. ואני מדבר על הנהלת חשבונות מורכבת עם רישום מלאי, ספקים, לקוחות, הזמנות, תשלומים לרשויות, דוחות, משכורות, עובדים.... במשך התקופה הזו הייתי זקוק לעזרת מנהלת החשבונות הצמודה אולי פעמיים שלוש בשנה. וגם אז, התמיכה היתה מקצועית, איכותית, יעילה וחברית. כן אמנם מדובר במספרים וחשבונות אך מאחורי המערכת הממוחשבת עומדים בני אדם שכיף לדבר איתם ותענוג לעבוד מולם.

אפרים אליאב
מנהל סניף "ששת" חנות לכלי בית

וואהוו...
הפתעת אותי, איזה מהירות, אמרת רק מחר תראי אותו.. השירות שלכם...
החן שלך ושל כולם..
הזריזות...
הנגישות שנותנים לי לדבר עם רואי חשבון ברמה הכי גבוהה כולם חוזרים תמיד באותו יום... אין מילים

אין לי מושג איך אתם נותנים שרות חם כזה...ואישי ... אפילו יוליה שמאוד עסוקה כל תשובה שלה מדויקת ומעשית כמו קרן ליזר....יש בעיה... מיד פותרים ... בעידן של היום, כאשר חברות נלחמות על לקוחות, השירות הוא הפסגה והוא החוליה החלשה...

אין לי מושג איך אתם עושים את זה ואין לי מושג איך אדם כמו יורם שיפר תורח לשלוח לי מהנייד שלו הודעה כשהוא בכנס באילת, על שאלה בסיסית שלי על חשבונית, בשעה שהוא מנהל כל כך הרבה חברות ומיזמים מורכבים....ועובדים רבים...

או שאתם כל כך גדולים ועשירים ברוך השם שיש עודף עובדים שמחפשים רק מה לעשות, מה שלא הגיוני אצל חברת רואי חשבון... או שזה נס !

כך או כך, יש ללמוד את המודל של החברה שלכם בהבט השרות והיעילות ובמתן שירות חם ואנושי בגובה העינים… ע"י אנשי מקצוע מהשורה

יום מבורך,
תודה רבה רבה על הכל..

אודי יוגב
חברה לפיתוח וקידום אתרים

ליורם שלום,
ברצוני להודות לך ולצוותך על האתר המקצועי, התוכנות הנוחות ובעיקר - לבתיה על השירות יוצא הדופן. כולנו לקוחות של חברות שונות. כולנו נתקלים כל יום בשירות לא יעיל, לא מהיר, לעתים מרגיז של חברות התקשורת, משרדי ממשלה ואף חברות פרטיות רבות. כמי שבמשך שנים רבות ניהל חברות והיה אחראי גם לשירות שלהן, וכן היה לקוח של חברות רבות בארץ ובחו"ל, אני יודע להשוות ומבקש לציין לטובה במיוחד את השירות המהיר שלכם.

כפי שאמרתי, בולטת במיוחד בתיה. בכל פניה קיבלתי מענה מהיר מאוד, היא תמיד נכונה לעזור, תמיד התשובות ברורות, מפורטות, עוזרות ופותרות את הבעיות במהירות. נפגשתי איתה כשהיו לי שאלות שנראו סבוכות יותר - הפגישה היתה אדיבה, ענינית, מקצועית, יעילה וקצרה (ללא בזבוז זמן שלי ושלה). לפני הצטרפותי אליכם בתחילת השנה התלבטתי רבות, הגעתי לביקור במשרדכם וניסיתי את התוכנה. השתכנעתי להצטרף לאחר שראיתי את הגישה והמקצועיות של בתיה, של מספר אנשים נוספים ולאחר שיצאה אפליקצית האייפון. זאת לאחר עבודה עם רואה חשבון אחד במשך כמעט 30 שנה. אני שמח להיות לקוח מרוצה שלכם ואשמח לתרום לשיפור השירות עוד יותר אם אוכל.

אלדד גפן

כדורסלן עבר מכבי ת"א - ונבחרת ישראל. פרשן הערוץ הראשון משחקי מכבי ת"א - יורוליג, מוסיקאי, יוצר ופרפורמר.
"אני ממליץ לכולם, אין כמו Ucan2. הצוות נותן שירות מסור ואמין ומעל לכל מקצועי. אני לא מרגיש בהבדל בין השירות הניתן לי על ידי צוות ucan2 לבין השירות שקיבלתי מרואה החשבון הקודם שלי. אני מקדיש בסך הכל חצי שעה בחודש עבור הנהלת חשבונות בעסק והכל מסודר. אני מרגיש שיש לי שליטה מלאה – הרבה יותר מאשר קודם. והמחיר באלבום הבא אקדיש שיר לצוות האתר...תודה על הכל"

לייזי גורדון
כדורסלן בעבר ומוסיקאי

כדורגלן, מאמן ויו"ר הפועל חיפה - בעבר. כיום, איש עסקים. "אחד העסקים שלי מנוהל ע"י הנהלת חשבונות באינטרנט ואני חייב לציין כי המקצועיות והמסירות אותה אני מקבל מצוות האתר עולים בהרבה על כל מה שהכרתי עד היום. כל הכבוד על הרעיון ויותר על הביצוע".

איציק אנגלנדר
כדורגלן עבר ואיש עסקים

אני מנוי על השרות כבר שנה שניה ואני מרוצה מאוד מאתר ומהשרות הניתן על ידכם. קצת חסר המגע האישי אבל אני מניח שאם אצטרך - אקבל גם את זה. אני מתכוון להירשם בקרוב לאחת הסדנאות שלכם על מנת להשלים פערים. בהצלחה ותמשיכו לשמור על הרמה.

052-8480721
03-9088096

אילן דיב
ביקורת והחזקת מבנים

"כלקוח וותיק של ucan2 ברצוני להעביר את שביעות רצוני המלאה משימוש במערכת הנהלת חשבונות והפקת החשבוניות שלכם. כאדם אשר עוסק ומתפרנס מתחום האינטרנט מעל 25 שנה התרשמתי עמוקות מבשלות ויציבות המערכת הטכנית והרמה האנושית והמקצועית הגבוהה המהווה עבורי אי של יציבות במכלול ההתנהלות הפיננסית כלפי שלטונות המס. שאו ברכה"

0526261144

https://roi.im/

יוסי בצלאל
בית תוכנה וייעוץ אסטרטגי

"אחרי שאני נהנה למעלה משנה מהשרות של הנהלת חשבונות באינטרנט, אני חייב להודות שהמערכת נתנה מענה לכל הציפיות! אך גם הרבה מעבר לציפיות: הזמינות לכל שאלה באמצעות המייל (ותוך זמן כה קצר), נוחות התפעול של המערכת, המענה הטלפוני האדיב, המקצועי והיעיל בכל פעם שהייתי צריך לכך, והכל בנועם ובחן רב הם הרבה מעבר למה שחשבתי שאקבל. אין לי ספק שאחרי תקופה כה ארוכה בשרות אני יכול בפה מלא לומר שהוכחתם את עצמכם. לכל מי שהשרות יכול לתת מענה לצרכיו – פשוט אין מה להתלבט! תודה רבה.
אדי סוברי, עו"ד, מנהל החוג למשפטים law4youth".

רחוב שבזי 6, ת"א 65150
03-6390041
info@law4youth.co.il
http://www.law4youth.co.il

אדי סוברי
עו"ד משפט לנוער

"חיפשתי שרות הנהלת חשבונות אמין פשוט וזמין. למזלי עליתי על ucan2 וקבלתי כל מה שנדרש: מערכת זמינה 24 שעות ביממה, ממשק פשוט וברור, יחס אישי ותגובות כמעט מיידיות למיילים, מחיר שלא משאיר צ'אנס למתחרים, ממליצה בחום לכל בעל עסק."

072-2122434
050-4581984
http://www.svetglass.com

מרחבקה סבטלנה
מורה לעבודות בזכוכית

"עד היום, מעל 10 שנים, ערכתי את הספרים והדו"חות השוטפים בעצמי, ללא תוכנה מתאימה והלחץ היה גדול. דו"ח שנתי בלבד אצל רו"ח בעלות של 500 דולר. כאן באתר, יש תוכנת של הנהלת חשבונות נהדרת, זמינה, גמישה, עם שרות מצוין של רו"ח צמוד והעלות הכוללת, פחות מהדו"ח השנתי אני מאד מרוצה! כדאי לנסות".

099588540
064478562

גלי ליבוביץ'
מסגריה

"הנהלת חשבונות באינטרנט מוכיחה שניתן גם לתת שירות מקצועי , אדיב ובזול דרך האינטרנט. מעבר לנתונים "היבשים" המוכנסים בצורה קלה ומהירה לתיק של העסק שלך באתר, ניתן לקבל בכל עת את מצב העסק בחתכים חשבונאיים שונים, לשלם דוחות בזמן ולהיות בעניינים. מעל הכל, השירות והמענה לשאלות שצצות (ויש כאלה) של צוות המשרד הוא מהיר אדיב ומקצועי תודה לכם ואמליץ לכולם."

050-6470498
http://www.rondogolan.co.il

רון שדות
רונדו גולן תיירות פנים

הנהלת חשבונות מאחורי המחשב שלך" .Ucan2 אינו רק משפט אלא מציאות כאשר אתה עובד עם ,Ucan2 כאשר התחלתי לעבוד עם חשבתי שאני הולך להכניס תוכנה נוספת אל בית העסק שלי .אבל למרבה ההפתעה הכנסתי לבית העסק רואה חשבון מקוון "השירותים שאני מקבל - רבים, מגוונים וטובים - החל בהנהלת חשבונות המאפשרת לי להיות בעניינים און ליין וכלה בייעוץ והכוונה שוטפים הנחוצים לי כמו לכל בית עסק. כל הכבוד!" שוקי בכר

04-8404003
0524-796009
http://www.isrunet.co.il

שוקי בכר
שרותי אינטרנט ופיתוח אתרים

"אני מאד מרוצה ממערכת הנהלת חשבונות, היא נוחה מאד לשימוש וכן כשאני צריך תשובה לאיזו שאלה אז אני מקבל אותה או ישירות מיורם או מעובד אחר וזה מאד חשוב לי מכיוון שאני לא מבין בהנהלת חשבונות ובדרך הזו אני שואל ולומד דברים על הזכויות והחובות שלי לאט לאט וזה הכי חשוב לי, שיש למי לפנות ובאמת זה לא דברים גדולים, לא צריך בשביל זה לשלם כל כך הרבה למנהלי חשבונות למיניהם, השיטה הזו ממומלצת מאד לדעתי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים אשמח להמליץ לכל מי שישאל אותי על השרות שלכם".

050-7327794

עדיאל מיכאלי
בניה ועיצוב אתרי אינטרנט

שמי עמית מירז, אני מנהל את חשבונותיי מספר שנים בעזרת המשרד של יורם שיפר והתוכנה של ניהול החשבונות באתר ucan2.co.il. אציין, שאני מרוצה מאוד מהליווי הצמוד אותו יורם ואנשי משרדו מעניקים לי ולכן כאשר הקמתי עסק חדש העוסק ב קידום אתרים ו קידום עסקים ישר פתחתי חשבון נוסף אצל יורם שיפר, נוכחתי לדעת במשך שנים ארוכות שמשרדו מספק מענה מהיר וליווי צמוד בכל הנושא של ניהול חשבונות וייצוג מול הרשויות במידת הצורך.

http://www.lira.co.il

מית מירז
מכירה ושיווק ציוד משרדי באינטרנט

אני רואה בשרות של הנהלת חשבונות באינטרנט יתרון גדול על פני עבודה עם רואה חשבון רגיל בכך שניתן להפיק דוחות עדכניים בכל זמן נתון מבלי לחכות שרואה החשבון יסיים את העבודה, יש עם מי להתייעץ ולקבל תמיכה טכנית ובהחלט נותנים הרגשה של ליווי ותמיכה"

050-5679092
http://www.moranb.com
boaz@moran-k.org.il

בעז רייז
מורן פיתוח תוכנה והדרכה

אחרי פגישה אחת עם יורם, רו"ח הנהלת חשבונות כל החששות והספקות שהיו לי באשר לניהול החשבונות ב"שלט רחוק" ובאמצעות האתר - נ ע ל מ ו זו השנה השלישית שאני נהנה משירותי המערכת, ובעיקר מהתמיכה והשירות האדיב והמקצועי של יורם ואנשי המשרד, ולכן אני ממליץ בחום על ucan2 !!! ישר כוח

נייד - 3807666 052
טלפקס - 6258323 04

אלי נבון
מורה הדרך שלך

"השירות של Ucan2 מאפשר לי להתרכז בעסק שלי, בלי לבזבז יותר מדי זמן על הנהלת חשבונות השילוב של זמינות האתר 24/7 באינטרנט, והמענה האדיב והמהיר לפניות בדיוור אלקטרוני, הופך את השירות למנצח עבורי".

http://www.kenegozi.com/blog
mail@egozi.biz

חן אגוזי
שירותי תוכנה ואינטרנט

עבור הצוות שמעניק לי שרות הנהלת חשבונות ברצוני לציין שהשרות שאני מקבלת מכם מעניק לי שקט ותחושה של ביטחון בכל הקשור לניהול הפעולות החשבוניות שעמם אני מתמודדת, כמו כן הפניות שלי נענות ביעילות וברצינות, הן ברמת הטלפונים והן ברמת הפניות ההדדיות באמצעות המיל ועל כך , אני רוצה לשבח אתכם, הקושי היחיד שהיה לי זה שאם שוגים בעדכונים כל שהם באמצעות התוכנה אז התיקון המתבקש הוא לעשות את השינויים במינוס, בקיצור זה לא הצליח לי והייתי צריכה להסתייע ביורם שהיה מקסים,

שתהיה לנו המשך של עבודה פורייה בברכה עפרה.
050-7806575

עפרה שזיפי
מתווכת

מר שיפר שלום,
אני סה"כ לקוח קטן אך אני דוגל מאוד במתן משוב וביקורת בונה, לכן אכתוב מספר מילים, לאחר יותר משנה כלקוח שלך ואחד שמשתמש קבוע בתוכנות האינטרנטיות של משרדך אני שבע רצון באופן כללי. INVOICE4U וגם UCAN2 עזרו לי מאוד לעשות את הצעד הראשון בהיותי עצמאי. אני ממש לא אוהב ניירת, לא אוהב לרשום מסמכים ידנית וזה פתר לי את הבעיה.

חישוב החזרים, תשלומי מע"מ ומקדמות מס ביחד עם הקישוריות באתר שלכם מקילים משמעותית את העבודה מול הרשויות. קיבלתי מענה מהיר לשאלותיי. "מידעטיפ" מוסיף הרבה (במיוחד לי שאין לי מוסג בנושא חשבונאות) מחיר השימוש באתר ובתוכנה ניראה לי סביר, רק חבל שבמחיר (שאני מנוי אליו) ניתן להוציא רק 30 מסמכים חודשיות. מה שנותן לי הרגשה נוחה ובטחון – שגם כאשר רציתי פגישה אישית יכולתי להגיע למשרד בחיפה, ולא רק לתקשר בדוא"ל, אישית חשובה לי הידיעה שאני עושק לא רק במחשבים אלא שיש אנשים מאחורי כול המערכת הנותנים יחס אישי ועזרה כאשר יש צורך.

בקיצור – אני מרוצה מאוד. מודה לך מאוד על הטיפול גם בדו"ח השנתי מאחל חג שמח

בכבוד רב,
054-4487325

דוד פיליפס
שרותי אחזקה טכניים

אלפי לקוחות לא טועים

כדאי מאד לשמוע את הלקוחות המרוצים שלנו, עצמאים וחברות – שביעות רצון יוצאת דופן, בעלי עסקים מכל המינים, מכל הסוגים וממגוון עצום של גילאים – כן יש לנו לקוחות צעירים בשנות העשרים ולקוחות שמתקרבים לגיל 80….

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי