1-700-700-655 חודש מתנה

כל אפשרויות החסכון שיש לעסק מהבית

לעסק מהבית יש אפשרויות חסכון שאין לעסק המתנהל ממשרד עצמאי. בואו לנצל את היתרון היחסי שיש לכם

מאת: יורם שיפר

הרשו לנו הנהלת חשבונות באינטרנט להציע לכם אפשרות חדשה לניהול חשבונות, שתחסוך לכם כעסק מהבית אלפי שקלים בשנה ותאפשר לכם לקבל גם ליווי ויעוץ מקצועי של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. מדובר בשירות ייחודי וחדשני המוצע באמצעות תוכנה אינטרנטית הרשומה כחוק במס הכנסה.

 

כך פועל שרות תוכנת הנהלת חשבונות:

את מסמכי הנהלת חשבונות, רושמים במערכת אינטרנטית מאובטחת שפותחה במיוחד לצורך זה ואשר מיישמת באופן אוטומטי את חוקי מס הכנסה ומע"מ. המערכת מנחה אתכם בצורה פשוטה צעד אחר צעד ברישום פעולות עסק מהבית, לא נדרש כל ידע מוקדם! כל פעולות הנהלת חשבונות, מגיעות לעיון מנהלי החשבונות של האתר אשר בוחנים ומאשרים אותן, או לחילופין, מתקנים לאחר תיאום עם הלקוח – כך אתם יכולים להיות בטוחים שהנהלת החשבונות שלכם תקינה. בנוסף, תוכלו בכל זמן לפנות אלינו גם דרך פורום הנהלת חשבונות לקבלת יעוץ או מענה לשאלות בנושאים שמטרידים אתכם.

 

הכל באינטרנט, אין צורך לצאת מהבית, דיווחים מקוונים לרשויות, כמו בארה"ב.
למאמר אודות הכרה בהוצאות עסק המתנהל כ עסק מהבית – כדאי ללחוץ כאן למאמר של רו"ח יורם שיפר

 

איך הנהלת חשבונות מקצועית עבור עוסק פטור יכולה להיות במחיר כזה נמוך?

 

אנחנו נותנים את הידע והניסיון המקצועי, שיתוף הפעולה שלכם, בהדרכתנו מוזיל את העלויות וכך כולנו מרוויחים. כידוע, מוצרים ושירותים הניתנים או נמכרים בעזרת האינטרנט – עלותם נמוכה יותר. אין שכר דירה, ואין הוצאות אחרות בהן עומד כל בעל עסק. את ההוזלה בעלויות הללו מעבירה החברה אל הלקוח אשר יוצא נשכר. בנוסף , התוכנה שפותחה על ידי חברת ניהול חשבונות ישיר בע"מ מאפשרת לבצע את השירות באופן הרבה יותר יעיל ואמין תוך חסכון רב בעלויות לתיאור השיטה – לחץ כאן.

 

בכל שלב ניתן להיעזר בשירות הלקוחות שלנו ולקבל יעוץ שוטף מרואי חשבון מקצועיים כמו כן אנו מייעצים בנושא פתיחת עסק לכל פונה כדי לראות מי אנחנו – לחץ כאן

 

אתם מוזמנים לנסות ולהיווכח בעצמכם! אנו מתחייבים – במידה ולא תהיה מרוצה לאחר 2 חודשי ניסיון, מלוא כספך יוחזר לך – על מנת להירשם עם אפשרות להחזר מלא תוך 2 חודשי ניסיון לחץ כאן.

"אני רואה בניהול העסק הקטן באופן עצמי יתרון רב. טוב יעשה כל בעל עסק אם ייקח את עסקו בידיים יורם שיפרויהיה מודע לכל פעולה המתרחשת בו, השליטה יותר קלה וטובה.  בעסק הקטן שלא כמו בעסק גדול , אין אפשרות להעסיק יועצים ועובדים רבים ,לכן, אם ניתן, וקיימים הכלים הנכונים , עדיף לבצע פעולות באופן עצמי ולחסוך את ההוצאות על תשלומים לבעלי מקצוע שונים, אבל רק אם יש הדרכה מקצועית ונכונה.  "אנו נעזור לך לממש זאת ונקווה כי תהיה בעל עסק מוצלח וטוב יותר מאחרים". רו"ח יורם שיפר

yoram_schiffer

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי