1-700-700-655 חודש מתנה

רואה חשבון בעידן האינטרנט

בישראל קיימים כ – 3,000 משרדי ראיית חשבון עם מעל 10,000 רואי חשבון. בשנים האחרונות מקצוע ראיית חשבון נעשה תחרותי ביותר וכל רואה חשבון המבקש לעסוק בתחום ראיית חשבון פותח משרד רואי חשבון.

פתיחת עסק של רואה חשבון אינה מספיקה וכל משרד רואה חשבון חייב להפגין יתרון יחסי על מנת שלקוחות המחפשים שירות ראיית חשבון יעדיפו אותו על פני רואי חשבון אחרים. אלפי משרדי רואי חשבון הפזורים בארץ, מתחרים ביניהם על כל לקוח המבקש שרות של רואה חשבון.

 

רואי חשבון הם שמרנים

רוב משרדי ראיית חשבון המוחזקים בידי רואי חשבון הינם שמרנים מאד. לא כל רואה חשבון מוכן לקחת על עצמו "סיכון" ולהכניס את הקידמה אליו לתוך משרד ראיית חשבון אותו הוא מנהל.

 

הסיבה לשמרנות נובעת מהמשרד אשר בו התמחה רואה החשבון. אם היה זה משרד רואי חשבון בו שלטה הניירת שכללה פנקסים ועוד פנקסים ועוד ניירות והמחשב שימש להקלדת מכתבים או קריאת מיילים, סביר להניח שגם המשרד החדש יראה בדיוק אותו דבר.

 

הרגלים קשה לשנות במיוחד אצל רואי חשבון שהשמרנות הינה לחם חוקם הן באופן אישי והן במשרד רואי חשבון אותו הם מנהלים. סיבה נוספת היא שחלק גדול ממשרדי ראיית חשבון הם עסקים משפחתיים אותם הקים האבא לפני שנים רבות, עוד בטרם עידן המחשב. הילדים הצטרפו אל משרד רואי חשבון המנוהל בשיטות של פעם והקיבעון ולפעמים העקשנות של ראש המשפחה שהוא גם ראש המשרד מונעת הכנסת חידושים למקצוע כמו חשוב כמו רואה חשבון.

 

בעידן האינטרנט והתוכנות המתקדמות בהם משתמשים רואי חשבון במשרדי ראיית חשבון יכול כל רואה חשבון להגיע להישגים אישיים ותחרותיים ולצבור כך יתרונות תחרותיים על משרדים אחרים של ראיית חשבון.

 

כל רואה חשבון אשר מתוודע לאפשרויות הטמונות במיחשוב עסקיו, יכול לגלות כלים ייחודיים שיצעידו אותו במקצוע ראיית חשבון קדימה וימתגו אותו בתור רואה חשבון מומחה,כי השמים הם הגבול.

 

משרד ראיית חשבון בנימה אחרת

מכאן נולד הרעיון של הקמת השירות באתר ucan2 – רואי חשבון בעלי חזון הצעידו את שירותי ראיית חשבון מספר צעדים קדימה כך שהוקם משרד רואה חשבון לעסק.

 

במערכת אינטרנטית של ucan2, כל רואה חשבון נמצא זמין למתן שירות ללקוח באופן צמוד. הלקוח למעשה מוקף באוסף של רואי חשבון המעניקים לו שרות אישי וצמוד אשר מגיע היישר לביתו בכל רגע נתון.

 

סיכום

רואי חשבון יכולים לנצל את האינטרנט לצורך העמקת היחס האישי ללקוח. כל רואה חשבון יכול להיות זמין כמעט בכל שעות היום לצורך מתן שרות באמצעות האינטרנט במגוון גדול של תוכנות ושכלולים המצעידים את מקצוע ראיית חשבון קדימה. רואה חשבון שינצל היום את הטכנולוגיה יקטוף את פירות ההצלחה בשנים הקרובות.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי