1-700-700-655 נסה עכשיו חינם

תוכנה להנהלת חשבונות

תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט נוחה לתפעול מכל מקום בכל רגע. פיקוח צמוד של מנהל חשבונות על כל תנועה מאפשרים דיוק ואמינות רישום הנתונים של תוכנת הנהלת חשבונות

ההבדלים בין הנהלת חשבונות לראיית חשבון

ניהול עסק בישראל

יזמות היא אופי. יזמות היא תכונה שחלק נולדים אתה וחלק מפתחים אותה במהלך חייהם אולם על מנת ליישם את התכונה היזמית ולהביאה לידי הצלחה נדרש כושר ניהולי. הכושר הניהולי כולל את תכונת היזמות והמנהיגות הטבעית הטבועה בו, באדם. אם אתה יזם בנשמתך, אם הניהול זורם בדמך ואם אתה חי את העסק שלך ומנהל אותו ביד רמה – סביר להניח שהצלחה היא ערך מהותי בעבורך. אם פרויקטים חדשים ממלאים אותך באדרנלין, אם המילה "אתגר" מעוררת אותך לחיות מחדש ואם אתה קם בבוקר עם מטרה בראש – היזמות היא חלק מהיותך. אם אתה נושם, אוכל וישן את ניהול העסק שלך, תוכנה להנהלת חשבונות היא הפתרון המושלם עבורך.

 

ניירת, ניירת ועוד ניירת

אם אתה יזם וכבר הספקת לפתוח עסק או חברה בישראל, סביר להניח שכבר נתקלת בתענוגות הבירוקרטיה. כל בעל עסק יודע כי הבירוקרטיה הצמודה לניהול החברה הינה משרה מלאה בפני עצמה. ניהול הלקוחות והספקים, שיווק המוצר והשירותים, משא ומתן מתמיד וניירת שאינה נגמרת – כל אלו יכולים להפוך את ניהול העסק למשימה בלתי נגמרת.

 

ניהול חשבונות? למי יש ראש לזה?

תודות לתוכנה מתקדמת להנהלת חשבונות חייך יהפכו קלים הרבה יותר. אם עד היום שילמת למשרד רואי חשבון אלפי שקלים מדי שנה – מהיום – תתרגל להתנהל. תוכנת הנהלת חשבונות חד צידית חדשנית ומתקדמת תלמד אותך את כל מה שלאף אחד אין זמן ללמוד!

בלי לשלם לרואה חשבון מדי חודש ומבלי לטבוע בים רישומים, בלי ידע מוקדם בהנהלת חשבונות ובלי להשקיע זמן בלימודי חשבונאות – מעתה, אתה המנהל הבלעדי של הניירות העסקיים שלך ואתה המתעד הרשמי של התנועות בעסק!

 

חסכון משמעותי בזמן

על מנת לחסוך לכם זמן יקר של השקעה ברישום תחת הסעיפים הנכונים, תוכנה אינטראקטיבית להנהלת חשבונות תדריך אתכם בזמן אמת לרישום כל גורם תחת הקטגוריה הנכונה. קניתם מחשב חדש? כל שעליכם להקליד הוא את המילה "מחשב" והתוכנה תציע לכם מידית לרשום את המחשב תחת סעיף "קניות". קונים קבוע באופיס דיפו? התוכנה כבר תקפיץ עבורכם את סעיף "הוצאות משרדיות".

 

חסכון משמעותי בכסף

אם גם אתם מאמינים שהדרך הטובה ביותר לניהול הניירת שלכם היא על ידי העברת האחריות למשרד רואי חשבון מקצועי, אתם מוזמנים להכיר את אופן העבודה האינטראקטיבי של תוכנה להנהלת חשבונות חד צידית. התוכנה האינטראקטיבית מאפשרת לך לנהל את עסקיך ואת הניירת שלך באופן עצמאי ללא התערבות וללא גבייה של כספים מדי חודש בחודשו.

 

תמיכה אונליין סביב השעון

אנשי המקצוע נמצאים עבורך תמיד לכל בעיה העולה בעת הקלדת הנתונים. חלון צ'ט פתוח יאפשר לך לשאול כל שאלה, בכל שעה ובכל נושא ולקבל מענה מידי לשאלות ופתרון מקצועי לבעיות השוטפות. לא צריך כל ידע מוקדם – התוכנה משלימה את פעולותיכם והצוות המקצועי נמצא כאן עבורכם.

 

דיוק מקסימלי בניהול החשבונות

התוכנה המתקדמת והאינטראקטיבית להנהלת חשבונות מוכוונת מנהלי עסקים חסרי ידע בתחום ולכן כבר הוטמעו בה הפונקציות הרלוונטיות הנדרשות ליישום חוקי המע"מ. ביניהם הפרדת מיסים, דיווח ועוד. כמו בכל ארגון מקצועי – רמת הפיקוח והבקרה על הביצועים השוטפים אינה נזנחת, אלא מועברת לגורמים המקצועיים. בקרה אנושית מופעלת ומאפשרת ווידוא של תקינות הפעולות הנרשמות ודיוק מקסימלי בדיווח.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי