תוכנה להנהלת חשבונות ucan2

תוכנה להנהלת חשבונות UCAN2 היא מערכת אינטרנטית הניתנת לתפעול מבכל נקודת זמן ומקום. פיקוח צמוד של מאנשי מקצוע תנועה מאפשר דיוק ואמינות רישום הנתונים

מעולם לא חשבת להגדיר את הנהלת החשבונות שלך בצמד המילים "קלי קלות". ובכן, במיוחד בשבילך פיתחנו תוכנה להנהלת חשבונות ממוחשבת פשוטה מאין כמוה, קלה, יעילה וידידותית. תוכנה שתגרום לך לחייך ולומר: "הנהלת חשבונות? קטן עלי!"

 

באמת, איך לא חשבו על זה עד היום? זו תוכנה להנהלת חשבונות חד צידית שפשוט מבינה אותך ואת הצורך שלך. כך, התוכנה הייחודית מכוונת ומדריכה אותך כיצד לפעול כאילו יושבת למולך מנהלת חשבונות אישית ואנושית. לא צריך ידע במחשבים ובודאי שאין צורך בידע או הבנה בהנהלת חשבונות.

מחשבון מחובר לכבל USB. העתיד כבר כאן, תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט

להלן היתרונות היחודיים של תוכנה להנהלת חשבונות הנמצאת בשימוש לקוחות ucan2:

  • אין צורך בידע מוקדם במחשבים ואין צורך בידע מוקדם בתחום הנהלת חשבונות.
  • היחידה שיודעת לכוון אותך ולהנחות אותך on-line לפעול נכון.
  • היחידה שיודעת להמליץ לך תחת איזה סיווג לרשום כל חשבונית.
  • חוסכת לך זמן הקלדה רב ומבצעת פעולות באופן אינטואיטיבי.
  • תוכנה אינטראקטיבית שמאפשרת לך לפנות מתוך מסך העבודה בצ'ט אונליין לקבלת עזרה ומענה ישיר ממנהלי החשבונות שלנו.

לא צריך ידע מוקדם כדי להשתמש בתוכנה להנהלת חשבונות

 

תוכנת הנהלת חשבונות ייחודית הזו פשוט מבינה אותך. התוכנה יודעת שאינך מגיע מתחום הנהלת חשבונות. למעשה, זו תוכנה להנהלת חשבונות ממוחשבת – היחידה שלוקחת בחשבון שהזנת ההוצאות נעשית על ידי בעלי עסק ועצמאים אשר לא אמורים לדעת כיצד לסווג הוצאות. הנה דוגמא שתמחיש מה הכוונה לתוכנה שמבינה אותך:

 

נאמר שרכשת מחשב. להיכן יש לשייך רכישה זו? "קניית מחשבים"? "סעיף הוצאות משרדיות"? אולי דווקא ב"ציוד משרדי"? בעיה? כלל וכלל לא. והנה אחד מיתרונותיה הייחודיים של תוכנה לניהול חשבונות. כל שעליך לעשות הוא לרשום בתיבת החיפוש את מה שנראה לך כנכון ומתאים. המערכת כבר תנחה אותך באיזה סעיף לרשום את ההוצאה. איך היא יודעת?
הנה התשובה:

 

תוכנה להנהלת חשבונות הנמצאת בשימוש לקוחות ucan2 אשר מהווה רק חלק ממכלול השירותים שלנו:

 

עושה את העבודה במקומך

נחזור לרגע לדוגמא מהפסקה הקודמת. מספיק לרשום בתיבת החיפוש את המילה "מחשב" , המערכת תציע לך לרשום חשבונית זו בסעיף "קניית מחשבים". כך גם לגבי כל סוג הוצאה – רושמים בתיבת החיפוש את הסיווג שנראה מתאים לרישום החשבונית שבידך על פי האינטואיציה שלך והמערכת כבר תמליץ על הסיווג המתאים לרישום הוצאה זו.

 

יותר מזה. ניתן לרשום הוצאות גם על פי ספקים – אם לדוגמא רכישת ציוד משרדי מתבצעת ב"אופיס דיפו" – אזי, בכל פעם שיש לרשום הוצאה כזו – כל שעליך לעשות הוא לרשום את המילה "אופיס דיפו" בתיבת החיפוש והמערכת תמליץ על סיווג החשבונית בסעיף "ציוד משרדי". לצורך מעבר מהיר לרישום הוצאות יש במסך הראשי גם את רשימת הספקים השכיחים וההוצאות השכיחות – דבר שנועד לקצר את זמני ההקלדה באופן משמעותי ביותר.

 

תוכנה להנהלת חשבונות ucan2 עושה לך חיים קלים

המערכת תדע ותיישם באופן אוטומטי בכל סוג הוצאה את חוקי המס כגון הפרדת המע"מ – כנדרש על פי החוק ללא צורך בידע מוקדם של בעל העסק, ובכל עת (במהלך שעות העבודה) ניתן לפנות מתוך מסך העבודה בצ'ט אונליין לקבלת פרטים , עזרה ומענה לשאלות.

 

תוכנה להנהלת חשבונות ucan2 לא משאירה מקום לטעויות

כדי להעניק לך את הביטחון המלא שלא טעית ושאכן הכול בסדר, מנהלי החשבונות שלנו מנהלים בקרה אנושית שלא קיימת באף תוכנה להנהלת חשבונות אחרת. הם בודקים את התנועות הנרשמות על ידך ואף מתריעים בכל מקרה בו נמצאה טעות או נדרש תיקון.

 

כך צריכה לפעול תוכנה להנהלת חשבונות אינטראקטיבית

מהנתונים עד כה ברור שלא מדובר כאן בסתם עוד תוכנה להנהלת חשבונות. התוכנה הייחודית והידידותית שלנו היא בבחינת "שירות אינטראקטיבי" המשלב באופן מתמיד בין הפן הטכנולוגי הממוחשב ובין שירות לקוחות אנושי שנמצא באופן זמין לטובת הלקוחות, ונדגיש שוב, השימוש בתוכנה מהווה רק חלק ממכלול השירותים שלנו הכוללים יעוץ, הכוונה הדרכה ושירותים כוללים של משרדנו לעסק שלך.

 

סרטוני הדרכה למשתמשים

במיוחד עבורך הפקנו מספר סרטוני הדרכה להסבר ויזואלי על הפונקציות המיוחדות של התוכנה להנהלת חשבונות ucan2 מהם ניתן ללמוד על ביצוע פעולות ייחודיות הניתנות לביצוע באופן בלעדי על ידי התוכנה כגון ביטול תנועה אוטומטי , תיקון תנועות ובכלל איך מתחילים….

 

ucan2 - לעולם אינך לבד!!!

לתוכנת ucan2 – יש לה גם "קרובי משפחה" שישמחו לעזור לך. נא להכיר את:מדריך השרדות רשויות המס invoice4u תוכנה להפקת חשבוניות – ונעבור לפרק ההכנסות. התוכנה להפקת חשבוניות תקצר את רישום ההכנסות מאחר והחשבוניות המופקות באמצעותה מסונכרנות באופן אוטומטי ונרשמות בסעיף הכנסות ללא צורך ברישום נפרד.

 

"רשויות המס והעסק – מדריך ההישרדות" – ספר חובה לכל עצמאי המהווה מדריך שמשלים את הידע הנדרש לצורך ביצוע הנהלת חשבונות באופן עצמי. הספר ילמד אותך בשפה קלילה וחייכנית:

 

  • להכיר את חובותיך כעצמאי כדי לשמור מרחק מרשויות המס
  • לנצל את הזכויות המגיעות לך ולחסוך הרבה כסף
  • מגוון טיפים ועצות שימושיות שיהפכו את חייך כעצמאי לקלים ביותר\

 

 

רשימת היתרונות ופרטים אודות "מדריך ההישרדות"

תוכן העניינים של הספר

תוכנת שכר

תוכנה לניהול לקוחות

מדריך השרדות רשויות המס

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי