1-700-700-655 חודש מתנה

עכשיו יותר מתמיד – זה הזמן לניהול חשבונות באינטרנט

מאת: יורם שיפר

בצל משבר הקורונה כל עסק חייב לכלכל את צעדיו ולעשות הכל כדי להוזיל את ההוצאות הקבועות. עסקים רבים החלו למכור מוצרים רק דרך אתרי המכירות שלהם מאחר והם אינם מורשים להפעיל את החנות או העסק, וכדי להקפיד על הנהלת חשבונות ועל מנת להפיק חשבוניות וקבלות בקלות לאחר סליקת כרטיס האשראי כדאי לבעלי העסקים לעבור לתוכנת ניהול חשבונות מקוונת באינטרנט.

בשנים האחרונות עסקים רבים החלו להבין את יתרונות התוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט, ועכשיו יותר מתמיד כדאי לנצל את היתרונות הרבים של התוכנה באינטרנט. כל אחד יכול להשתמש בקלות ובנוחות בתוכנה המתקדמת להפקת חשבוניות ומסמכים נוספים באינטרנט, ובתשלום מינימלי ומשתלם, תוך ליווי צמוד של מנהלי חשבונות ורואי חשבון מקצועיים ומיומנים בתחומם, אפשר לנהל את העסק כמו מקצוענים ולחסוך משמעותיות בעלויות.

 

למי זה מתאים?

שירות הנהלת חשבונות באינטרנט מתאים לכל העסקים בכל התחומים, הן לעסקים קטנים בצורת התאגדות של עוסק פטור או עוסק מורשה והן לחברות קטנות. במחיר זול ואטרקטיבי העסק זוכה למערכת מתקדמת להנהלת חשבונות, המערכת מאושרת על ידי רשויות המס בישראל, ומעבר לתוכנה הידידותית והנוחה להפקת חשבוניות מס, קבלות, חשבוניות עסקה ומסמכים נוספים, בעל העסק זוכה גם לליווי צמוד של אנשי מקצוע כמו מנהל חשבונות מוסמך, רואה חשבון מנוסה ויועץ מס.

גם חברות קטנות יכולות לחסוך עלויות רבות באמצעות המעבר לשירות ניהול חשבונות באינטרנט, חברה קטנה חייבת להקפיד על הנהלת חשבונות כפולה והשירות כולל בין היתר שימוש בתוכנה הידידותית והנוחה להנהלת חשבונות ולהפקת מסמכים שונים, לליווי צמוד של אנשי מקצוע מנוסים, לשירות הכולל עריכת והפקת תלושי שכר לעובדים בעסק, לכלים ניהוליים מתקדמים וחשובים ועוד.

 

למה כדאי עכשיו יותר מתמיד לעבור לשירות הנהלת חשבונות באינטרנט

הנחיות משרד הבריאות מחייבות אותנו להקפיד על הכללים המשתנים אחת לכמה ימים. בעלי עסקים לרוב מגיעים למשרד רואה החשבון והנהלת החשבונות שלהם אחת לחודש או חודשיים כדי להביא מסמכים שונים. רבים מעדיפים להימנע מיציאה מהבית ומהליכה למשרדים שונים בגלל החשש להידבקויות בנגיף הקורונה, לכן השירות האינטרנטי מספק עבורם מענה מושלם המתאים לרוח התקופה.

חשוב לציין כי שירות ניהול חשבונות באינטרנט כולל גישה לתוכנה להפקת חשבוניות וקבלות, זו מערכת מתקדמת להנהלת חשבונות באינטרנט הזמינה 24/7 ואפשר להשתמש בתוכנה מכל מחשב ומכל מקום, גם מהבית וגם מהחנות או מבית העסק. בנוסף, הלקוח זוכה לליווי צמוד של אנשי מקצוע מנוסים, לתמיכה טכנית ולהנחיות ברורות כדי לאפשר לבעל העסק ו/או לעובדיו להפיק מסמכים שונים ולנהל את העסק כמו בחברות הגדולות והמובילות במשק.

היתרונות הם רבים לבעלי העסקים, אין צורך בידע בהנהלת חשבונות, אם חלה טעות המערכת מודיעה על כך ויש צוות מקצועי שמסייע ללקוח, וכמובן חוסכים משמעותית בהוצאות הקבועות. לכן, כדאי גם לכם לנסות את השירות המתקדם ולהבין מדוע עוד ועוד עסקים בוחרים בפתרון זה, במיוחד כיום בתקופת הקורונה.

 

נכתב ע"י:

יורם שיפר –  רו"ח, מבעלי משרד רו"ח זיו, שיפר ושות',
יזם אינטרנט בלתי נלאה, מפתח המערכת UCAN2
ועוד כמה וכמה מערכות אחרות שנועדו לעזור לבעלי עסקים לעוף אל עבר הזריחה.
הוא גם מנגן על חצוצרה, מופיע עם תזמורת כלי הנשיפה כלים שלובים ובסך הכל ממש שמח בחלקו.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי