1-700-700-655 נסה עכשיו חינם

כיצד אתם מבצעים הנהלת חשבונות בעסק שלכם – לבד, במיקור חוץ או בדיגיטל? האם בצל משבר הקורונה שקלתם לעבור להנהלת חשבונות באינטרנט כדי לחסוך כסף ומשאבים נוספים? מדוע רבים מבעלי העסקים עוברים לניהול חשבונות באינטרנט בתקופת הקורונה? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

ניהול מתקדם ויעיל יותר של העסק

כיזם וכבעל עסק אתה מתמודד מידי יום עם אתגרים רבים בעבודה, בין אם אתה מנהל עסק קטן ובין אם העסק גדול וכולל עובדים, מכונות, ציוד ומלאי. ניהול נכון של העסק מבטיח לך מקסימום תוצאות, אך עליך להשקיע זמן רב בנושאי הליבה של החברה, לכן עליך להיעזר באמצעים חדשים כדי לנהל את העסק נכון ולחסוך לא מעט משאבים.

אחד הפתרונות המומלצים כיום, במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה, הוא להשתמש בתוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט. כך אתה מקבל גישה לתוכנה משוכללת המאושרת על ידי רשות המסים, התוכנה כוללת כלי ניהול רבים וחשובים, ויש לך גישה למערכת בכל זמן, מסביב לשעון וממגוון מכשירים כמו המחשב בעבודה, המחשב בבית, לפטופ, טאבלט ואפילו באמצעות הסמארטפון.

הנהלת חשבונות בדרך הקלה ביותר

תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט פותחה על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים במטרה להציע כלי ניהול מתקדם וידידותי למשתמשים, כלומר לבעלי עסקים. אין צורך להירשם לקורס ארוך ומתיש כדי ללמוד הנהלת חשבונות, כל אחד יכול ללמוד איך להשתמש בתוכנה הנוחה, מאחר והממשקים ברורים ויש עזרה ותמיכה טכנית צמודה.

כאשר מחפשים תוכנה לניהול חשבונות באינטרנט מגלים עולם ומלואו, יש מגוון פתרונות לכן הבחירה עשויה להיות מעט מבלבלת. זו הסיבה מדוע כדאי לבחור תוכנת הנהלת חשבונות מחברה המנוהלת על ידי רואי חשבון מהשורה הראשונה בארץ, וניתן לבדוק את התוכנה ללא כל עלות או התחייבות במשך 30 יום כדי לקבל החלטה נכונה ולבחור במערכת הנוחה והמתקדמת ביותר.

דווקא עכשיו בתקופת הקורונה כדאי לעבור להנהלת חשבונות באינטרנט, בתקופת הסגר אפשר ללמוד על התוכנה לבד בבית, ניתן לקבל גם לקבל הדרכה מקוונת בעת הצורך, ואפשר לנצל את הזמן הפנוי כדי לייעל ולקדם את העסק.

חשוב לזכור כי מעבר לנוחות השימוש בתוכנה, המעבר להנהלת חשבונות באינטרנט חוסך עלויות רבות עבורך, התוכנה מאפשרת לך להיות עם האצבע על הדופק כל הזמן, לקבל החלטות מושכלות על בסיס נתוני אמת, לשפר את הגבייה, לחזק את המותג שבנית במשך השנים ולשפר משמעותית את השירות ללקוחות.

התוכנה כוללת כלים רבים, באמצעותה אפשר להפיק בקליק מהיר מגוון דוחות ניהוליים וחשבונאיים, בין היתר הגשת דוח שנתי למס הכנסה, דוחות לחישוב תשלומי מע"מ, דוחות חייבים ועוד. חשוב לציין כי באמצעות התוכנה אפשר להפיק במהירות חשבוניות מס, קבלות וחשבוניות עסקה, את החשבונית או הקבלה שולחים מהמערכת ישירות לדואר האלקטרוני של הלקוח, בלי להדפיס על נייר וללא צורך ללכת לדואר.

 

 

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי