1-700-700-655 חודש מתנה

ניהול הוצאות העסק דרך האינטרנט

מערכת UCAN2 מאפשרת לבעלי עסקים לנהל את כל הוצאות העסק דרך המערכת

היום, בעידן הטכנולוגיה כבר לא צריך לצאת מהבית. הכול אפשר לעשות מהבית דרך המחשב, החל מרכישות כמו: בגדים, ספרים, משחקים ואף מוצרי אוכל מסופרים נבחרים ברחבי הארץ וכלה בבדיקת חשבון הבנק, העברות בנקאיות, שליחת דואר דרך תיבת הדואר האלקטרוני ועוד.

 

ואכן לאחרונה תחום זה התפתח אף לניהול עסק. ניתן לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה על ידי רכישת תוכנה של ניהול עסק דרך האינטרנט במקום לשלם ליועצים מקצועיים שאמורים לעזור לכם לנהל את העסק.

 

כל אחד שרוצה להתחיל בפרויקט של הקמת עסק חייב להיות בעל גב כלכלי מסוים, בעל חוש וראש לעסקים. אך לא תמיד מי שיש לו חוש לעסקים יודע להתמודד עם כל הבירוקרטיה שעסק דורש כמו תלושי משכורת לעובדים, התנהלות מול רשויות המס, הכוונה כלכלית וייעוץ משפטי. את כל אלה ועוד ניתן לעסוק באמצעות ייעוץ עסקי מבית, דרך האינטרנט.

 

יתרונות ניהול העסק דרך האינטרנט

 

בניהול זה מקבלים תמיכה וייעוץ בכל שעות היממה, ניתן להפיק דוחות מע"מ בקלות, ניתן להגיש ניקויי מס, ביצוע תשלום ישירות לספקים ולבנקים דרך האינטרנט ועוד. היתרון הכי גדול בניהול הוצאות העסק דרך האינטרנט הוא שגם אם לבעל העסק אין ידע נרחב בתחום החשבונאות ובתחום המס והמע"מ, באינטרנט ניתן לעשות את כל אלה בקלות בצורה אוטומטית ובלי ידע מוקדם כלל ובכך לחסוך עלות רבה של ייעוץ מס, ייעוץ משפטי ועוד. tack היא חברה שהקומה לפני מספר שנים שתפקידה הוא לזהות אסטרטגיות שיווקיות וניהוליות חדשות ולהפוך חזון למציאות. לתת לכל עסק את הכלי הספציפי שיעזור לו למנף את עצמו לפרוח ולהרוויח יפה.

 

מה מאפשר הניהול דרך האינטרנט?

האפשרויות שתוכנות הניהול האינטרנט מציעות הינם

  • הפקת חשבוניות לספקים, חשבוניות מס וחשבוניות עסקה.
  • הפקת קבלות ללקוח וחשבוניות לזיכוי.
  • משלוח מסמכים הקשורים לעסק וללקוחות העסק דרך תיבת הדואר האלקטרוני.
  • חתימה אלקטרונית שתופיע בתחתית כל עמוד שתפיק הקשור להרכבים הפיננסיים בעסק.
  • פריסת התשלומים והתקבולים בצורה נוחה מול העיניים המאפשרת חשבון נפש אמיתי וכנה ובדיקת מדוקדקת של כל ההוצאות מול ההכנסות.
  • הפקת דוחות חודשיים,דוחות רשמיים ודוחות לרואי החשבון של העסק.
  • פיקוח של משרד רואי חשבון על העסק שלך ובדיקה שהכול נעשה כחוק ואין גרעון מיותר בקופה.

אין ספק כי ניהול הוצאות העסק דרך האינטרנט זוהי פריצת דרך משמעותית אשר חברת tack יזמה בשנים האחרונות ודבר זה מקל מאוד על בעלי העסק ומאפשר להם להשקיע את כספם בדברים הנכונים.

למאמרים נוספים בנושא הנהלת חשבונות לחץ כאן

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי