1-700-700-655 חודש מתנה

הקמת עסק

להקמת עסק עצמאי יש יתרונות רבים, לצד חסרונות לא מבוטלים. יש דבר אחד שתוכלו לישון בשקט איתו: מערכת הנהלת חשבונות באינטרנט UCAN2 שעובדת בשבילכם גם ברישום ברשויות המס ופתיחת תיקים

הקמת עסק עם UCAN2 – לפחות בגזרה אחת לא צריך לשבור את הראש

להקמת עסק עצמאי יש יתרונות רבים, לצד חסרונות לא מבוטלים. השכר החודשי אינו קבוע ואינו צפוי, לקוחות יכולים לבוא וללכת ללא התראה מוקדמת, עובדים, משכורות, הוצאות אינסופיות ודאגה למאזן הם רק חלק מהדברים שבעל עסק צריך להתמודד איתם. מטבע הדברים, ככל שהעסק גדול יותר, יש יותר אתגרים להתמודד איתם, אבל גם לעסקים קטנים לא חסרים אתגרים. מאידך, הקמת עסק עצמאי טומנת בחובה פיתויים גדולים. חופש מחשבתי ויצירתי, הפוטנציאל להגדיל הכנסות, העצמאות, השליטה על לוח הזמנים ועוד ועוד.

אם אתם פה, אתם כנראה טיפוסים עצמאיים יותר ואתם מעדיפים לראות את הפיתויים מאשר את הסיכונים. אנו שמחים לבשר לכם שבין כל הדברים שתצטרכו לדאוג להם מעכשיו ואילך, יש דבר אחד שתוכלו לישון בשקט איתו. מערכת הנהלת חשבונות באינטרנט של UCAN2 עובדת בשבילכם בכל הקשור להנהלת חשבונות, רישום ברשויות המס ופיתחת תיקים.

 

אז מאיפה מתחילים?

 

1. קודם כל, הכינו תכנית עסקית. גם אם היא תשב במגרה לאחר הקמת העסק, היא תעזור לכם למפות את התכניות שלכם, את המטרות והיעדים ואת הדרך שאתם מתכננים לעסק שלכם. התכנית העסקית תעזור לכם להקצות תקציבים, להגדיר יעדים, לתכנן צעדים ראשונים ולהציב סדר עדיפויות נכון.
2. ערכו חקר שוק בכל נושא, החל מגיוס כוח אדם דרך חברות כוח אדם, וכלה בעלות מוצרי יסוד החיוניים לכם לתהליך הייצור. איכות ומחיר הם שני הפרמטרים שיקבעו את כוח ההישרדות שלכם לאחר הקמת העסק. עליכם לשאוף לאיכותי ביותר במחיר הזול ביותר האפשרי. התמקחו, בדקו והשוו, גם אם לפעמים זה קצת יכביד ויתבע מכם זמן רב.
3. הקמת עסק , כל עסק, דורשת ניהול כספים וחשבונות. אז עם מערכת הנהלת חשבונות אתם מסודרים, אבל מה קורה עם אשראי בנקאי, מערכת גבייה, מערכת תשלומים והלוואות? בכל ענייני הכספים כדאי להיעזר בשירותיו של רואה חשבון מקצועי ומנוסה, שיודע לעבוד עם עסקים בתהליך הקמה. וכאן אנו מגיעים לטיפ החשוב הבא:
4.היעזרו בייעוץ מקצועי של אנשי מפתח – רואה חשבון כבר אמרנו, עורך דין לא פחות חשוב, יועץ עסקי אם צריך, יועץ ארגוני וכמובן אדריכל במידת הצורך, מעצב פנים או כל איש מקצוע אחר שחיוני לתחום בו אתם מקימים את העסק.
5. שיווק הוא אבן הדרך של כל עסק, כבר בשלבי הקמתו. תכנון אסטרטגית שיווק בשלב של הקמת עסק עשוי להשפיע על חלק משלבי ההקמה ולשנות מהלכים שקודם לכן נראו היו לכם חשובים. למשל, אם המוצר שהעסק שלכם מוכר מתאים למכירת אינטרנטית, השיווק באינטרנט יהיה כלי עבודה חשוב שלכם, ועליכם להיערך לכך מבחינת הקמת אתר מתאים למכירה, שיווק וקידום באינטרנט וכ"ו.
6. רישום העסק הוא חלק משמעותי. אם הרישום הוא של חברה בע"מ, עליכם להתחיל את ההליך יש לבצע רישום ברשם החברות. אם העסק הוא עוסק מורשה או עוסק פטור, התהליך קצר ופשוט יותר ויש לבצעו סמוך להקמת העסק בפועל.
7. גיוס כוח אדם – זה חלק מורכב שהרבה מגורל העסק תלוי בו. עליכם להקדיש זמן, מחשבה ויצירתיות לגיוס האנשים הנכונים לעסק שלכם – אנשי שיווק, אנשים טכניים, אנשי כספים, אנשי תוכן וכ"ו. החלק של כוח האדם לא נגמר כל עוד העסק חי ונושם, אבל הקמת עסק היא חלק חשוב מבחינה זו וכדאי שתקפידו ככל הניתן לצאת לדרך עם אנשים טובים ואיכותיים שאתם סומכים עליהם.
8. בחירת ספקים – כמובן שגם פה עניין האיכות והמחיר ינצחו על המערכה. עליכם לבחור את הספקים הטובים ביותר, המהירים ביותר והזולים ביותר שניתן למצוא. מן הסתם, ככל שהיקף העבודה שתספקו להם גדול יותר, ותנאי התשלום נוחים יותר, כך תשיגו מחירים זולים יותר.
9. עיצוב לוגו, הדפסת כרטיסי ביקור וחומר שיווקי – עד כמה שזה נשמע לכם אחרון בסדר העדיפויות, לא תאמינו כמה מהר תזדקקו לחומרים שיווקיים עם לוגו חברה.
10. אחרון וחביב בהחלט – רישום ל-UCAN2. אם לא עשיתם את זה עד עכשיו, זה הזמן! הנהלת חשבונות באינטרנט באמצעות UCAN2 היא דרך מצוינת להוזיל עלויות ולנהל את החשבונות שלכם בעצמכם, עם פיקוח מקצועי של רואי חשבון.

לקבלת הסבר ופרטים מיועץ מקצועי